new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« 5،5 درصد از مراجعان ناشی از نزاع به پزشکی قانونی اصفهان کاهش یافتعلی سلیمانپور روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این مدت 21 هزار و 750 نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند.
وی اظهار کرد: از کل این مراجعان 6 هزار و 791 نفر زن و 14 هزار و 959 نفر مرد بودند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان افزود: مراجعان به دلیل نزاع 33 درصد از حجم مراجعان معاینات بالینی به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان را تشکیل می دهند.
وی همچنین به افزایش 6،2 درصدی آمار متقاضیان دریافت سقط درمانی در 6 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و گفت: در این مدت 359 نفر برای دریافت مجوز سقط درمانی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه و 305 نفر از آنها مجوز لازم را دریافت کردند.
سلیمانپور افزود: پزشکی قانونی به عنوان متولی بررسی درخواست های صدور مجوز سقط درمانی تنها در مواردی اقدام به صدور مجوز می کند که جنین زیر 4 ماه و واجد ناهنجاری های شدید مادرزادی یا مادر مبتلا به بیماری های صعب العلاج همراه باخطر جانی در صورت تداوم بارداری باشد.
وی همچنین در باره کاهش 7.3 درصدی آمار مصدومان ناشی از حوادث کار در 6 ماه امسال گفت: در این مدت یکهزار و 356 نفر شامل 69 زن و یکهزار و 287 مرد به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.
مدیرکل پزشکی قانونی اصفهان افزود: در این مدت تعداد 36 نفر (همگی مرد) به دلیل فوت ناشی از حوادث کار در مراکز پزشکی قانونی مورد معاینه قرار گرفتند.
وی بیشترین دلایل فوت در حوادث کار را ناشی از سقوط از بلندی و برخورد جسم سخت (36 درصد) اعلام کرد.
ت/6994/6027
خبرنگار: آرزو فلاح* انتشار: شکراللهیانتهای پیام /*


your ad here