new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« کاهش 2درجه ای دمای هوا/ آسمان استان تهران بارانی می شودبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز آسمان استان تهران کمی ابری همراه با غبار محلی پیش بینی می شود که از بعدازظهر با ورود موج تراز میانی جو افزایش ابر خواهیم داشت.
همچنین در ارتفاعات بارش به صورت باران و برف و در بعضی ساعات( به خصوص ساعات بامداد و اوایل روز) همراه با مه است و از بعدازظهر تا اواخر وقت چهارشنبه احتمال پدیده رعد و برق نیز وجود دارد.
کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (8 و 17)، (7و 15) و (6و 15) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
ورامین با 19 درجه سانتیگراد و دماوند با منفی 5 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تنظیم کننده: معصومه جوان معبودی – انتشاردهنده: معصومه آقا امینی
تهرام/7245//7244انتهای پیام /*


your ad here