new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« پیام رسان ‘تلگرام’ در پاکستان با محدودیت مواجه شدبه گزارش شامگاه دوشنبه ایرنا، مردم پاکستان از پیام رسان ‘ واتس آپ’ بیش از ‘ تلگرام’ استفاده می کنند، البته این محدودیت ها حدود یکماه پیش نیز برای این پیام رسان در این کشور ایجاد شد که کم کم این مشکل رفع شد.
بر این اساس، دریافت خدمات پیام رسان تلگرام از برخی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قطع شده است و خدمات این پیام رسان تنها با اتصال به اینترنت برخی سیمکارت های این کشور امکانپذیر است.
البته برخی استفاده کنندگان از بسته های اینترنتی سیمکارت های موبایل پاکستان نیز مدعی اند با خرید بسته اینترنتی نیز نتوانسته اند از خدمات پیام رسان تلگرام استفاده کنند و تنها با استفاده از فیلتر شکن می توانند به تلگرام متصل شوند.
مسئولان مربوط در پاکستان تاکنون در این خصوص اظهار نظر نکرده اند ولی به ادعای برخی سایت ها، شرکت تلگرام به دلیل اینکه این شرکت اطلاعات کاربران خود را برای مسئولان فاش نکرده است، از سوی این کشور مسدود شده است.
تلگرام، سرویس پیام رسان متن باز است که به واسطه آن می توان تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی و فایل های متنی را با حجم های متقاوت برای دوستان و مخاطبان این شبکه به اشتراک گذاشت.
پیام رسانی انتشار ابتدایی آن به اوت سال 2013 بر می گردد و در حدود یک و نیم سالی که وارد کشور ما شده توانسته به شبکه اجتماعی محبوب ایرانیان بدل شود.
پشتیبانی تلگرام از سیستم عامل های گوگل اندروید، اپل آی‌اواس، ویندوز فون، مایکروسافت ویندوز، لینوکس، اواس 10 موحب شد تا هر فردی با تلفن هوشمند خود بتواند در بستر اینترنت به این شبکه متصل شود و از محتویات و برنامه ها و امکاناتی که این پیام رسان در اختیارش می گذارد استفاده کند.
آساق**6125*شبس*1613*سیدبهادر حسینی*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


your ad here