new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« پژوهش تقاضا محور رویکردی ویژه در تحقیقات امروز کشوربه گزارش ایرنا، اسحاق جلالیان درسخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: هفته پژوهش فرصتی برای ترویج فرهنگ فناوری ، تشویق محققان به تولید علم و ثروت ناشی ازآن است .
وی ادامه داد: امروز باید هرچه بیشتر مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی را به نمایش بگذاریم و با توجه به پتانسیل های کشاورزی و صنعتی البرز باید اقدامات موثری را در این استان که قطب علم و فناوری کشور نیز معرفی شده داشت.
جلالیان گفت: تولید علم و تحقیقات حیات آینده کشور است که برای خدمت رسانی بیشتر به مردم باید کارهای علمی بیشتری داشت.
وی ادامه داد: براساس منویات مقام معظم رهبری دولت گام های موثری دراین زمینه برداشته و به رغم تحریم ها و تهدیدها ایران اسلامی توانسته است موفقیت های چشمگیری را در تحقیقات بدست آورد.
جلالیان گفت: محققان با وجود کاستی ها توانستند پیشرفت های قابل توجهی را در جامعه را بدست آورند رتبه 16 علمی در جهان و موفقیت هایی در نانوتکنولوژی از دیگر اقدامات دراین زمینه به شمارمی رود.
وی اضافه کرد: درفضای جامعه امروز تحقق اقتصاد مقاومتی و حل مشکل بیکاری در خارج از سایه علم و فناوری امکان پذیرنیست .
جلالیان خاطرنشان کرد: درسال جاری اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال از طریق ارتباط موثر دانشگاه و صنعت میسر است که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.
وی گفت: افرادی که دستاورد ویژه ای دارند که قصد شرکت در غرفه های نمایشگاهی هفته پژوهش دارند هرچه سریعتر دراین زمینه اقدام کنند .
8029/ 6155 خبرنگار:حکیمه کشاورز** انتشاردهنده: محمد عزیزپورانتهای پیام /*


your ad here