new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« پژوهشگران و فناوران برتر استان یزد تجلیل شدنددر این آیین که در دانشگاه یزد برگزار شد، محمد صابر فلاح نژاد ، محمد میرجلیلی و امین صالحی ابرقویی به ترتیب رتبه های اول تا سوم بخش دانشگاه های یزد، علوم پزشکی شهید صدوقی، پیام نور و آزاد اسلامی را کسب کردند.
به گزارش ایرنا، در بخش دانشگاه های فنی و حرفه ای، اردکان، میبد، علم و هنر، امام جواد، علمی و کاربردی فرهنگیان و دارالعلم، احمد فتاحی از دانشگاه اردکان، سید علی رضا اسماعیل زاده از مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد و حسین دست خوان از موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
علی باقری از اداره کل راه و شهرسازی، جعفر رحمانی شمسی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رضاعلی فلاح زاده از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی به ترتیب رتبه های اول تا سوم بخش دستگاه های اجرایی را کسب کردند.
همچنین در بخش پژوهشگران و فناوران حقیقی بنیاد نخبگان، افشین یزدانی اله آبادی از دانشگاه علم و هنر، هادی اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و راضیه شیخ پور از دانشگاه یزد در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
حمیدرضا جعفریان مقدم از شرکت پویش داده نوین یزد، مجتبی مرآت از شرکت علم و صنعت یزد و سمیه فاضل نجف آبادی از موسسه آینده پژوهی سمن یاران یزد به ترتیب رتبه های اول تا سوم بخش شرکت های دانش بنیان و فناور را کسب کردند.
در بخش شرکت ها و واحدهای تولیدی پژوهش محور، ابوالضل زارع شاه آبادی از واحد تولیدی یزدپولیکا، سعید شریف از واحد تولیدی سیم و کابل یزد و مریم زارع از واحد تولیدی نیک بسپار به ترتیب رتبه های برتر را از آن خود کردند.
حجت الاسلام سیدمحمد صداقت کشفی و محمد اژدری از صدا و سیما مرکز یزد و علی رضا دهقان از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به ترتیب رتبه های اول تا سوم بخش دستگاه های فرهنگی را به خود اختصاص دادند.
همچنین در بخش ایده های برگزیده، احسان گلشن نیا، محمد رسولی ابرقویی و مجتبی ذبیحی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش اعضای هیات علمی فناور، سیدحسن میرحسینی از جهاد دانشگاهی، محمدرضا اختصاصی از دانشگاه یزد و محبوبه محمودی از دانشگاه آزاد اسلامی یزد به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا، در بخش دانش آموران، سپیده احمدیان رتبه نخست را از آن خود کرد، علی دهقان دهنوی در رده دوم قرار گرفت و ندا علمدار و کوثر حیدری به طور مشترک سوم شدند.
همچنین در بخش معلمان، بی بی آسیه سالاری، گروه دبیران آموزشگاه بی بی معصومه سهیلی و گروه دبیران آموزشگاه شاهد حسین و فاطمه به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش نشست های تخصصی هم نشست تغییرات خانواده و چالش های آن برتر شناخته شد.
در آیین اختتامیه برنامه هفته پژوهش در استان یزد دستاوردهای فناورانه، طرح های محصول ترکیبی و ضد سرطان با استفاده از داروی گیاهی از بی بی فاطمه حقیرالسادات، پایه روشنایی با چراغ متحرک از محمدمهمدی ابوترابی و فناوری تولید انبوه عوامل بیولوژیک (کنه های شکار) و بومی سازی آن از امید جوهرچی رونمایی و تجلیل شد.
برنامه های هفته پژوهش در استان یزد از هفتم تا 9 آذر ماه با شعار «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال» برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه فن بازار، تجلیل از فناوران و پژوهشگران برگزیده و نشست های تخصصی با حضور مسئولان، استادان دانشگاه و صاحب نظران حوزه های مختلف از مهمترین برنامه های هفته پژوهش در یزد بود.
7532/2047 خبرنگار: سعید صادقی مقدم ** انتشار: عباسقلی اشکورجیری
irnayazdd@انتهای پیام /*


your ad here