new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« واحد آلاینده فرآوری سنگ نما در محلات به مراجع قضایی معرفی شدحمید عبادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این واحد سنگبری در قطب صنعتی شهید بابایی نیم ور قرار دارد که اخطاریه صادره نسبت به جمع آوری و پاکسازی محیط ضایعات و پسماندهای حاصل از تولید را عمل نکرده بود و با پایان مهلت به مراجع قضایی معرفی شد.
وی ادامه داد: با حکم دادستان شهرستان بخش تخلیه پسماند واحد مذکور تعطیل شد و مسئولان این سنگبری موظف هستند که محیط را از پسماندهای پراکنده پاکسازی کنند، ضمن اینکه پرونده این واحد برای رسیدگی به بازپرسی ارجاع شده است.
عبادی تاکید کرد: پایش مستمر و ادواری تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی در دستور کار این اداره قرار دارد و در صورت رویت هرگونه آلودگی زیست محیطی برخورد قانونی مناسب با واحد آلاینده انجام می شود.
وی تصریح کرد: 38 واحد آلاینده در محلات امسال با پایش های مستمر و ادواری بر فعالیت واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی اخطار زیست محیطی دریافت کردند.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی با 55 هزار نفر جمعیت و 250 واحد صنعتی فرآوری سنگ، قطب تولید سنگ نمای کشور محسوب می شود.
7277/6013/ خبرنگار:افسانه آروند ***انتشاردهنده:مژگان حیدریانتهای پیام /*


your ad here