new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« هوای ایلام از فردا بارانی استمجتبی میهن پرست روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این سامانه بارشی از اواخر وقت روز یکشنبه فعالیت های ریزشی خود را آغاز می کند و این روند تا روز چهارشنبه ادامه می یابد.
وی با بیان اینکه این سامانه بارشی از ریزش های موثر و مطلوب جوی برخوردار است، افزود: میزان شدت بارش های آن از اواخر روز دوشنبه تا چهار شنبه افزایش می یابد.
میهن پرست یادآور شد: با توجه به میزان موثر بارش های این سیستم جوی احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و لغزندگی جاده ها دور از ذهن نیست و از روز سه شنبه کاهش محسوس دما بین سه تا 6 درجه سانتیگراد تا اواخر هفته رخ می دهد.
وی وزش باد نسبتا شدید و بروز پدیده رعد و برق و خطر وقوع صاعقه در ارتفاعات را از دیگر شرایط جوی استان ایلام ذکر کرد و گفت: به علت وزش باد احتمال شکل گیری پدیده گرد و غبار در نوار مرزی نیز وجود دارد.
به گزارش ایرنا، استان ایلام در سال گذشته با کاهش محسوس بارش های جوی مواجه بود و بر خلاف بارش های چشمگیر سال زراعی 95 – 94، با توجه به کاهش محسوس بارش ها در سال زراعی 95 – 96 از منظر هواشناسی استان ایلام در وضعیت خشکسالی بوده است.
403 میلی متر بارش نزولات جوی در سال زراعی جاری (اول مهر سال 95 تا پایان شهریور سال 96) در استان ایلام باریده است.
این میزان بارش نسبت به سال زراعی گذشته 53 درصد و در مقایسه با میانگین بلند مدت 14 درصد کاهش را نشان می دهد.
امید است که در ماه های باقیمانده سال زراعی جاری ( 96 -97 ) استان ایلام شاهد بارش مطلوب و موثر نزولات جوی باشد.
خبرنگار: زهرا موسوی ** انتشاردهنده: حسن کهزادیان
7172/6119انتهای پیام /*


your ad here