new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« نخستین شبکه سرطان سازمان های مردم نهاد و خیریه ها راه اندازی شدبه گزارش ایرنا، از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، محمد هادی ایازی روز شنبه افزود: در همین راستا بناست سومین سمپوزیوم پیشگیری از سرطان توسط یک موسسه مردم نهاد از هشتم تا دهم آذر در مجموعه همایش های دانشگاه علوم پزشکی مشهد ( ساختمان برج سپید) برگزار شود. وی ادامه داد: گرچه عمدتا تا کنون بنیادهای خیریه سرطان در حوره درمان وارد عمل شده اند و به کمک خیران، مراکز رادیوتراپی، بیمارستانی و شیمی درمانی در این حوزه راه اندازی می شد؛ اما اکنون خوشبختانه همان موسسات در حوزه اقدامات پیشگیرانه سرطان نقش جدی ایفا می کنند.
وی از انجام اقدامات فرهنگ سازی در حوزه پیشگیری از سرطان توسط موسسات خیریه سرطان خبر داد و افزود: در کنار این گونه اقدامات، پرداختن به پژوهش و تحقیقات برای درمان بیماری سرطان و برگزاری سمپوزیوم ها و نشست های مختلف می تواند در این مسیر به ما کمک کننده باشد. معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: امیدوارم با مشارکت مردم بتوانیم شاهد اقدامات پیشگیرانه در حوزه سرطان به صورت گسترده تر باشیم و بخشی از دغدغه مردم را به این شکل رفع نماییم.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: راه اندازی کانون های اجتماع محور سلامت، مشارکت های بین بخشی، مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی، فعال کردن دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی، راه اندازی ستاد کنترل و پیشگیری آسیب های اجتماعی و راه اندازی مراکز فرهنگ سلامت از جمله کارهایی است که معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی باید انجام دهند.
دریافت خبر: افشین شاعری ** انتشار: لیلا خطیب زاده
اجتمام 3063 ** 1776انتهای پیام /*


your ad here