new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« لیزر بهترین روش درمان واریسبه گزارش ایرنا , بهزاد جزایری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : امروزه واریس پا با روش های درمانی مدرن به وسیله لیزر بدون نیاز به بیهوشی ؛ جراحی و بستری شدن در بیمارستان درمان می شود .
وی اظهار داشت : واریس هنگامی ‌رخ می‌دهد که دریچه‌های کنترل کننده جریان خون دچار نارسایی شده باشند و به فعالیت طبیعی خود ادامه ندهند.
جزایری افزود : واریس بیماری است که دیواره ی وریدها(سیاهرگ ها) دچار تورم و برآمدگی می‌شوند که این مشکل به طور عمده در دیواره ی وریدهای قسمت تحتانی ساق پا دیده می‌شود.
متخصص جراحی عمومی و عروق گفت : افرادی که از بیماری واریس در ناحیه پاها رنج می برند،می توانند امیدوار باشند که از طریق لیزر درمانی رگهای واریسی و حتی رگهای مستعد ابتلا به واریس ، درمان قطعی خواهند شد.
جزایری افزود : به وسیله لیزر نه تنها می توان رگهای واریس دردناک را تا حد زیادی بهبود بخشید ، بلکه می توان این رگهای باریک و ضعیف را دوباره به حالت اولیه بازگرداند.
وی در ادامه گفت : رگهای واریسی بسته به قطر و میزان تورم و ناحیه درگیر طبقه بندی می شوند و غالبا در دسته واریس عنکبوتی، رگهای رتیکولار ، واریس طنابی و واریس لگنی قرار می گیرند.
وی افزود : برای تشخیص رگهای واریسی نیاز به معاینه و بررسی های دقیق می باشد.
جزایری اظهار داشت : معمولا بیماری واریس علاوه بر ایجاد رگهای متورم و برجسته علایم دیگری نظیر احساس درد، سنگینی در پاها، خستگی ؛ گرفتگی عضلات ساق پا به خصوص در زمان خواب که گاه به نام رگ به رگ شدن نیز بین مردم شناخته می شود ؛تورم پاها به ویژه تورم مچ پا ؛تغییر رنگ پوست پا به خصوص اطراف مچ پا و روی ساق پا ؛خارش پوست در اطراف رگ ها و روی پا دارد که فرد مبتلا را کلافه و وادار به مراجعه پزشک می کند.
متخصص جراح عمومی و عروق گفت : با انجام سونوگرافی داپلر وضعیت جریان خون در وریدها به دقت بررسی و شرایط وریدی مشخص می شود.
وی اظهار داشت : از آنجا که در صورت عدم درمان واریس خطر خونریزی و لخته شدن خون در پا در کمین بیماران واریسی خواهد بود لذا درمان واریس طنابی از عوارض و از خطرات واریس پیشگیری خواهد کرد .
جزایری گفت : درمان واریس پا با لیزر به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن انجام می گیرد و برای سنین مختلف بدون نگرانی قابل انجام است به همین خاطر این روش در دنیا جایگزین روش جراحی سنتی برداشت رگ واریسی شده است .
این متخصص جراحی عمومی و عروق ؛ نداشتن عوارض جانبی و بهبودی سریع را از مزایای روش لیزر درمانی واریس دانست و تاکید کرد : این مزایا باعث شده تا درمان واریس به وسیله لیزر به عنوان روش استاندارد طلایی در دنیا شناخته شود .
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
انتشار دهنده : اصغر رضاخانی
تهرام/1484انتهای پیام /*


your ad here