new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« فعالیت های پژوهشی از شاخص های اصلی پیشرفت و توسعه هرکشور استمیرشمس مومنی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک فرا رسیدن هفته پژوهش اظهار کرد: : موفقیت و توسعه پژوهش در هر جامعه ای نیازمند گسترش رویکرد و نگاه مثبت و حمایتی جامعه ، مسئولان و دستگاه های ملی و استانی به تحقیق و پژوهشگران است.
وی افزود: اگرچه فعالیت های پژوهشی نیاز به سخت افزار و نرم افزار دارد اما مهمترین اصل مورد نیاز در پژوهش، وجود نیروی انسانی ماهر و کارآمد است که خوشبختانه جامعه امروز ایران اسلامی نیروهای ماهر و پرتلاشی در همه عرصه های پژوهشی دارد.
مومنی زاده پژوهش را فعالیتی منسجم برای رسیدن به شناختی روشن دانست و افزود: پژوهش راهی برای گسترش مرزهای علم ودانش وگشودن افق های درخشان است .
وی تصریح کرد: برای یافتن بهترین راهکار‌ ممکن جهت حل مشکلات موجود در عرصه‌های مختلف زندگی، نیازمند پژوهش هستیم .
فرماندار بندرانزلی بیان کرد: توسعه پژوهش بسترهای مناسب را برای بروز خلاقیت ، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهای جامعه و در نهایت به کارگیری نتایج تحقیقات در فرآیندهای توسعه صنعتی و اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و علمی کشور را فراهم می سازد.
مومنی زاده با تاکید بر لزوم توسعه فعالیت های پژوهشی به عنوان یکی از مهمترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان ، دانشمندان و دانش پژوهان جوان و متعهد خود توانسته است در عرصه های متعدد به الگویی مناسب در زمینه پژوهش و تحقیق در بین کشورهای منطقه و جهان اسلام تبدیل شود.
وی تحقق توسعه‌ همه‌جانبه میهن اسلامی را در سایه توسعه علمی و فناوری دانست و خاطرنشان کرد: توسعه علمی، صنعتی و فرهنگی بدون پرداختن به امر پژوهش به موفقیت نمی رسد و باید فرهنگ پژوهشگری در جامعه گسترش یابد.
فرماندار بندرانزلی اظهار امیدواری کرد: با تلاش و همت همه تلاشگران این عرصه، شاهد موفقیت‌های چشم‌گیری در توسعه علمی شهرستان بندر انزلی، استان گیلان و در نهایت رساندن کشورمان به اوج افتخار و فتح قله‌های علمی در جهان باشیم.
هفته پژوهش امسال از 21 آذرماه آغاز و با شعار پژوهش تقاضامحور و تجاری سازی فناوری؛ زیربنای تولید و اشتغال نامگذاری شده و براین اساس 21 آذر ماه روز پژوهش، فناوری، دانش آموز و مدرسه، 22 آذر پژوهش، فناوری و صنعت، 23 آذر پژوهش فناوری ایده و خلاقیت، 24 آذر پژوهش، فناوری اقتصاد مقاومتی، 25 آذر پژوهش، فناوری و سرمایه ملی، 26 آذر پژوهش فناوری، مهارت و کارآفرینی و 27 آذر پژوهش فناوری، حوزه و دانشگاه روز شمار هفته پژوهش امسال است.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
خبرنگار:رضا اکبری**انتشار دهنده: بابایی
7471 /6030انتهای پیام /*


your ad here