new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« شاخص آلودگی هوای تهران کاهش یافت/فعالیت مراکز علمی تهران در روز یکشنبه طبق روال انجام می شودمحمد رستگاری عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ساعات عصر امروز شاخص کیفیت هوای تهران از 130 به 120 (ذرات معلق کمتر از 2 و نیم میکرون) کاهش یافت و به همین منظور جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران برای بررسی تعطیلی مراکز علمی شهر تهران به ویژه پیش دبستان و دبستانی ها تشکیل نمی شود و مدارس فردا یکشنبه 14 آبان ماه قطعا تعطیل نخواهد بود.
وی پیش بینی کرد در اواسط این هفته شاخص آلودگی هوای تهران با افزایش روبه رو خواهد شد که اگر این اتفاق بیفتد قطعا جلسه کمیته اضطرار تشکیل خواهد شد.
به گفته رستگاری، کیفیت هوای شهر تهران امروز (شنبه) برای دهمین روز متوالی با شاخص 131 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت که این میزان اکنون به 120 واحد رسیده است.
«شاخص کیفیت هوا (Air Quality Index = AQI) معیاری برای تعیین روزانه کیفیت هوا و میزان ارتباط آن با سطوح سلامتی افراد است که به ترتیب از صفر تا 50 در شرایط پاک (سبز)، 51 تا 100 در شرایط سالم (زرد) (حدمجاز استاندارد یا حد سلامت)، 101 تا 150 در شرایط ناسالم برای گروه حساس (نارنجی)، 151 تا 200 در شرایط ناسالم (قرمز)،201 تا 300 در شرایط بسیار ناسالم (بنفش) و 301 تا 500 در شرایط خطرناک (ارغوانی) تعیین شده است».
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7243//1348انتهای پیام /*


your ad here