new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« سمپوزیوم پزشکی فرد محور آذر ماه در تهران برگزار می شودبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن سینا، سمپوزیوم دو روزه پزشکی فرد محور با هدف بررسی فرصت ها و چالش های پیش رو برگزار خواهد شد.
از جمله محورهای مورد بحث در این سمپوزیوم می توان به پزشکی فرد محور و ناباروری، پزشکی فرد محور و سرطان، فناوری های نوین در پزشکی فرد محور، سیاست گذاری سلامت در زمینه های دارو و بیمه، ملاحظات اجتماعی، اخلاقی و حقوقی در پزشکی فرد محور، اشاره کرد.
متخصصان داخلی، داروسازی، آنکولوژی، پزشکی اجتماعی،پاتولوژی، فارماکولوژی، ایمونولوژی، زیست شناسی سلولی- مولکولی از جمله گروه های هدف این سمپوزیوم هستند.
پزشکان عمومی، ژنتیک، متخصصین زنان و زایمان و فارغ التحصیلان زیست فناوری پزشکی، بیوتکنولوژی پزشکی، داروسازی و پزشکی مولکولی در همه مقاطع تحصیلی از 10 امتیاز آموزش مداوم جامعه پزشکی برخوردار می شوند.
در حاشیه این سمپوزیوم، جشنواره مجازی پزشکی فرد محور نیز برگزار می شود و به 3 نفر از برگزیدگان این جشنواره تندیس و جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.
آثار این جشنواره شامل ایده های نو و طراحی فناوری های جدید در حوزه پزشکی فردمحور است که باید در قالب کلیپ و فیلم های موبایلی، پویانمایی و همچنین به صورت سخنرانی همزمان با پاور پوینت ارسال شود.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تنها از طریق سایت http://www.avicenna.ac.ir/education/cme/pm2017 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
ثبت نام و حضور در این سمپوزیوم به صورت رایگان می باشد و کلیه علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه به شماره 22402110-021 تماس حاصل نموده و یا به نشانی اینترنتی www.avicenna.ac.ir و کانال تلگرامی @P_ Medicine مراجعه کنند.
این رویداد علمی با همکاری اداره ژنتیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات نسل امید، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، قطب علمی ژنومیک کشور، مرکز تحقیقات ژنومیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دیگر سازمان ها و نهادهای مرتبط با تاکید بر حوزه سرطان و ناباروری در آذرماه برگزار می شود.
علمی (1) 1201 **1440
دریافت: عبدالکریم جبارپور** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


your ad here