new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« زمان ارسال ایده در دو رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر تمدید شدبه گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پیشتر پایان مهلت ارسال ایده به این رویدادها 15 دی اعلام شده بود.
بنابر اعلام دبیرخانه رویداد فناوری سلامت تاکنون، 90 ایده و بر اساس اعلام دبیرخانه رویداد صنعت حمل و نقل در حال حاضر بیش از 80 ایده دریافت شده است.
ایده بازار فناوری سلامت 24 و 25 بهمن و ایده بازار صنعت حمل و نقل 9 اسفند سال جاری و هر دو در تالار اجتماعات مرکزی دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.
از پژوهشگران و ایده پردازان خواسته شده ایده های خود را برای رویداد ایده بازار صنعت حمل و نقل در حوزه‌های تخصصی مخابرات و ناوبری، تجارت الکترونیک و اپلیکیشن، انرژی و محیط زیست، ایمنی، مدیریت بحران، زیرساخت و پدافند غیر عامل، به نشانی Transportation.ideasbazaar.ir و برای رویداد فناوری سلامت ایده های خود را در سه حوزه دارو، فناوری اطلاعات و رباتیک به نشانی www.Health.ideasbazaar.ir بفرستند.
مهلت ارسال ایده ها آخر دی اعلام شده و تمدید نخواهد شد.
رویداد ایده بازار صنعت حمل و نقل با همکاری شرکت صنایع الکترونیک ایران، شرکت صنایع الکترواپتیک ایران (صاایران) و دفتر ایده بازار امیرکبیر برگزار می شود. شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازیِ وزارت راه و شهرسازی و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) از جمله حامیان نخستین رویداد ایده بازار صنعت حمل و نقل هستند.
نخستین رویداد ایده بازار فناوری سلامت هم با مشارکت و همکاری دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.
علمی**9157
تنظیم: منصوره شوشتری**انتشار: محتشمی
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.meانتهای پیام /*


your ad here