new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« دستگیری 7 صیاد متخلف در خراسان شمالیرئیس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفت: پنج نفر در روستای امین آباد اسفراین که 53 قطعه کبوتر چاهی را صید و طبخ کرده بودند، با مشاهده ماموران گریختند که یکی از آنان دستگیر شد.
روح الله لایق در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: یک دستگاه خودروی پراید و 2 دستگاه گوشی تلفن همراه متخلفان توقیف و پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیروان هم گفت: در گشت و کنترل زیستگاه های حساس شهرستان شیروان نیز 2 صیاد جوان متخلف و سابقه دار دستگیر شدند.
حمید فخرانی افزود: این متخلفان با سابقه که چندی قبل نیز به همراه تعداد 14 قطعه سهره دستگیر شده بودند مجددا در حین تله گذاری و صید تعداد 9 قطعه سهره در ارتفاعات شاه جهان به همراه اداوت صید و زنده گیری پرندگان دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا خراسان شمالی در شمال شرق کشور با دارابودن افزون بر 863 هزار نفر جمعیت، افزون بر 2 میلیون هکتار گستره دارد که پارک های ملی سالوک، ساریگل و ضامن آهو، مناطق حفاظت شده قرخود، گلیل و سرانی و همچنین پناهگاه حیات وحش میاندشت با گستره 194 هزار و 141 هکتار تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست قرار دارد. هم چنین بخش عمده ای از گستره پارک ملی گلستان به عنوان یکی از ذخیره گاه های زیست کره مدنظر یونسکو، در این استان واقع است.
6042 انتشار: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


your ad here