new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« تیمارداری دو پرنده شکاری مصدوم و دستگیری صیاد غیرمجاز درغرب گلستانعلی بیانی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که هر دو پرنده تحویلی از نوع دلیجه بوده که اولی توسط مامورین شبکه توزیع برق بندرترکمن به این اداره تحویل داده شد.
به گفته وی؛ این پرنده در محل ترانسفورماتورهای شبکه برق مناطق روستایی شهرستان گرفتار شده بود که پس از اطلاع شهروندان، دو مامور اداره برق با حضور در محل این گونه را که دچار جراحت شده بود نجات داده و به محیط زیست تحویل گردید.
وی گفت: دلیجه دوم نیز کم رمق و ناتوان از پرواز بود و از سوی یکی از علاقمندان به حیات وحش به محیط زیست تحویل شد.
بیانی اظهار کرد: دلیجه ها پس از ثبت داده های مورفولوژیکی برای تیمار و مراقبت های درمانی به محیط زیست استان گلستان انتقال داده شدند.
دلیجه در زمره پرندگان حمایت شده به شمار می رود.
به گفته وی؛ همچنین درعملیات مشترک مامورین انتظامی و محیط زیست بندرترکمن یک شکارچی غیر مجاز در مناطق ساحلی شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد که در این خصوص از متهم یک قطعه پرنده باکلان (قره غاز )و یک قبضه سلاح (بادی بنچ رست) کشف و توقیف شد.
وی اضافه کرد: بندرترکمن و گمیشان در غرب و شمال غرب استان گلستان از کانون ها و زیستگاه پرنده شکاری دلیجه در کشور محسوب می شود.
7333/1648
خبرنگار: علی قاسمی ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


your ad here