new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« برگزاری کنفرانس فناوری الکترونیک در امیرکبیر/نخود مارکت دانشجویان شریفبه گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر نهمین دوره کنفرانس بین المللی سیستم ها و فناوری های الکترونیک قدرت (pedstc 2018) در این دانشگاه برگزار می شود.
در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون ساختارهای نوین مبدل ها، مبدل های رزونانسی، منابع تغذیه، کیفیت توان، فیلترسازی و الکترونیک قدرت در سیستم های انرژی تجدیدپذیر، تجهیزات نیمه هادی توان، انتقال توان بی سیم، محرک های سرعت بالا و ماشین های بدون آهن ربا و یاتاقان بحث و تبادل نظر می شود.
متقاضیان برای حضور در این کنفرانس می توانتد تا 24 ابان مقاله خود را به نشانی PEDSTC2018.aut.ac.ir ارسال کنند. این کنفرانس 24 تا 26 بهمن جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

***راه اندازی نخودمارکت توسط دانشجویان شریف
جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با طراحی و ساخت نرم افزاری، سوپرمارکت های آنلاین در پیام رسان تلگرام راه انداختند.
کسری اقبالی دانشجوی مقطع کارشناسی دانشکده ی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف گفت: کلیت فعلی کار، یک نرم افزار است که در قالب chatbot در تلگرام اجرا می شود. کاربران می توانند با وارد شدن به این سیستم، شهر و محله خود را انتخاب و از بین کالاهای سوپر مارکت هایی که در منوهای این نرم افزار وجود دارد، اجناس و مایحتاج خود را انتخاب نمایند و به این ترتیب، پس از 20 تا 30 دقیقه، پیک سوپر مارکت کالاهای خریداری شده توسط کاربر را برای وی ارسال کرده و هزینه را در محل دریافت می کند.
وی یادآور شد: طرح ما از شهریور 95 همراه یکی از دانشجویان دانشگاه تهران شروع و سرانجام در اردیبهشت گذشته اجرا شد. اکنون در 5 محله از شهر کرج به شکل محدود و آزمایشی در حال اجراست.
این دانشجو می گوید: ایده سوپر مارکت های آنلاین، جدید نیست، اما نکته جدید طرح ما، استفاده از یک پیام رسان مثل تلگرام، برای اجرا کردن کدها بوده است. ضمن اینکه این مفهوم، یعنی استفاده از chatbot ها برای بیزینس های تخصصی، ایده نسبتا جدیدی است که حتی شرکت های بزرگی مانند paypal هم به دنبال گسترش فعالیت هایشان در این زمینه هستند.
علمی**9157**1440
تنظیم: منصوره شوشتری** انتشار: گلشن
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.meانتهای پیام /*


your ad here