new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« امداد رسانی هلال احمر ایلام به 92 حادثه زائران اربعین حسینیمحمد سلیمانی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در جریان این حوادث که 11 فقره آن مربوط به سوانح رانندگی بوده به 11 هزار و 348 مصدوم امداد رسانی شده است که از این تعداد 90 نفر به مراکز درمانی منتقل و مابقی سرپایی مداوا شده اند.
وی یادآور شد: همچنین هفت هزار و 286 زائر حسینی اربعین 96 در این استان تا صبح امروز در مساجد و پایگاه های امدادرسانی این جمعیت در محورهای ارتباطی استان و مرز مهران اسکان اضطراری داده شده اند.
وی تاکید کردد: عملیات امداد رسانی این جمعیت به زائران اربعین حسینی از هشتم آبان ماه جاری آغاز و تا 28 آبان ماه و بازگشت تمامی زائران از عتبات عالیات ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، جمعیت هلال احمر در ایام اربعین سال گذشته به 28 هزار و 422 زائر در مسیرهای منتهی به شهرستان مهران خدمات درمانی و امدادی ارائه کرد و 22 هزار و 663 زائر در شهرستان مرزی مهران توسط این جمعیت در 14 مکان اسکان داده شدند.
از 20 آبان تا سوم آذر پارسال در مجموع امدادگران این جمعیت به 59 حادثه رانندگی زائران اربعین حسینی در جاده های استان ایلام و راه های منتهی به مرز بین المللی مهران که منجر به زخمی شدن 225 نفر شد، امداد رسانی کردند.
از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون زائر از مرز مهران و خارج و تاکنون نیز بیش از 600 هزار نفر از این نقطه به کشور بازگشته اند.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشاردهنده: حسن کهزادیان
7171انتهای پیام /*


your ad here