new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« استاندار قزوین: تکریم پژوهشگران باید به یک سنت تبدیل شودبه گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در نشست شورای سیاست گذاری هفته پژوهش و فناوری استان افزود: تحقیقات و پژوهش از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است و باید همه دستگاه های اجرایی در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این هفته همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اهمیت پژوهش در حوزه برنامه ریزی، اضافه کرد: برنامه ریزی و تصمیم گیری درست،علمی و دقیق با تکیه بر پژوهش انجام می شود.
استاندار قزوین با تاکید بر همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی باید در سطح و فضایی برگزار شود که امکان بازدید همه علاقه مندان میسر و فراهم باشد.
در ابتدای این نشست نیز ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و دبیرکل ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و مسئولان کمیته ها به ارائه برنامه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
هفته بزرگداشت پژوهش و فناوری از چهارم تا دهم آذرماه برگزار می شود.
تجلیل از 30 پژوهشگر و طرح برتر پژوهشی در جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر قزوین از برنامه های این هفته است.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


your ad here