new95

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ثبت آگهی رایگان


« آغاز فعالیت نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در شیرازبه گزارش ایرنا مشاور استاندار فارس در امور دانشگاه ها، عصر شنبه در حاشیه آغاز به کار این نمایشگاه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این نمایشگاه 50 دانشگاه، مرکز تحقیقاتی و دستگاه اجرایی جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه پژوهش و فناوری را به نمایش گذاشته اند.
دکتر آیت الله رزمجو افزود: در حاشیه این نمایشگاه که در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برپا شده است شاهد برگزاری نشست های تخصصی با موضوع هایی همچون پژوهش، فناوری، دانش آموز و مدرسه، پژوهش، فناوری و صنعت، پژوهش، فناوری و کارآفرینی نیز خواهیم بود.
وی ادامه داد: در سومین روز این نمایشگاه که تا هشتم آذرماه جاری ادامه دارد، از 45 نفر از پژوهشگران و شخصیت های علمی برتر استان با حضور استاندار فارس تجلیل خواهد شد.
رزمجو، ضمن دعوت از عموم شهروندان برای بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری گفت: توصیه ما به خانواده ها این است که برای آشنا شدن فرزندانشان با امر پژوهش و فناوری حتما به همراه آنها از نمایشگاه بازدید کنند.
6122 /6118
خبرنگار: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*


your ad here